Witamy na zbadajprostate.pl

Strona Zbadajpropstate.pl powstała w ramach Programu „Mam Haka na Raka” w celu uświadomienia mężczyznom jak ważna jest profilaktyka prostaty i jakie zagrożenia wynikają z zaniedbania. Rak prostaty codziennie zabija dziesięciu mężczyzn! Każdy mężczyzna może ustrzec się przed rakiem, jeżeli tylko zgłosi się na badania. Na stronie każdy Pan znajdzie przydatne informacje na temat zapobiegania i leczenia raka prostaty.

Projekt kampanii „Nie krępuj się, zerwij z milczeniem” został opracowany przez uczniów z XXIII Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi – zwycięzców konkursu „Znajdź Haka na Raka”. Natalia Bogdan, Żaneta Smolarczyk, Aleksandra Mielczarek oraz Paulina Filipczak stworzyły jedyną w Polsce kampanię skierowana do mężczyzn dotyczącą raka prostaty.

Kampania adresowana jest do mężczyzn w wieku 45+. Jej głównym celem jest przekonanie Polaków, że czas zerwać ze wstydliwym milczeniem i zapytać lekarza pierwszego kontaktu o profilaktykę raka prostaty. Zadaniem kampanii jest uświadomienie panom, że raka prostaty można uniknąć. Jest to jednak możliwe tylko pod warunkiem, że badanie i wczesna profilaktyka przestanie być dla nich tematem tabu.

Wróć do strony głównej

Zobacz nasz spot reklamowy

Reklama radiowa

Zobacz plakaty

Na skróty